قابلیت جدید اینستاگرام شما را شگفت زده می کند

قابلیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام پادشاه شبکه های اجتماعی که این روز ها خبر های زیادی از آن به گوشمان خورده است. هر بار هم با شنیدن هر کدام بیشتر هیجان زده می شویم. این اپ می خواهد با نیاز های کاربرانش خود را تطبیق دهد. از این رو آماده است قابلیتی جذاب مبتنی بر معرفی افراد جهت آنفالو را در اینستاگرام به کار ببرد. قابلیت جدید اینستاگرام را با ما مرور کنید.

افرادی که فالو کرده اید بررسی می شوند

تکنولوژی هوش مصنوعی در دنیای تکنولوژی آنقدر پر کاربرد شده است که می توانید در تمام نرم افزار ها و اپ های امروزی رد پایی از آن را مشاهده کنید. برای مثال خود اینستاگرام می تواند پیج های مشابه فالوور هایتان را به شما پیشنهاد کند. می توانید آن را کلا تاریک کنید و دیگر امکاناتی که با استفاده از هوش مصنوعی و قابلیت های کار آمد استفاده از این اپ را خوشایند تر می کند.

یکی از قابلیت های اینستاگرام این است که افرادی که فالو کرده اید را بررسی می کند. این بررسی شامل زمان هایی که پست می گذارند، مدت زمان فعالیت و… است. حتی افرادی که برای مدت زمان زیادی است که پست نگذاشته اند نیز جان سالم به در نمی برند. اینستاگرام تمام این موارد را در مورد آن ها بررسی می کند. اما به نظر شما این اطلاعات به چه درد شما یا حتی خود اینستاگرام می خورد؟ به شما می گویم.

افراد کم فعالیت را آنفالو کنید

بار ها مشاهده کرده اید اینستاگرام افراد مشابه و یاد دوستانِ دوستانتان را به شما معرفی و پیشنهاد کرده است. اما این که هزاران فالوور داشته باشید مطمئنا پیج شما را شلوغ خواهد کرد. خوب حالا چه می شود اگر افرادی که کمتر فعال هستند را برای خلوت کردن پروفایل خود بخواهید حذف کنید؟

قابلیت جدید اینستاگرام این افراد را شناسایی کرده و به شما معرفی می کند. می توانید آن ها را بررسی کنید و اگر فکر می کنید دوست دارید دوستان فعال تری در دایره دنبال کنندگان شما باشند آن ها را آنفالو کنید. به همین سادگی و راحتی!

شاید به این مطلب هم علاقه مند باشید: تم تاریک اینستاگرام در IOS

Share on facebook
فیسبوک
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام

پاسخی بگذارید